WYNAJEM I SPRZEDAŻ

Urządzenia

Szybkość i wytrzymałość

Dwa tryby prędkości, pojemna bateria zasilająca, kompaktowe rozmiary – wszystko to sprawia, że transport szyb i montaż szkła naszymi urządzeniami przebiega szybko, pewnie i bezpiecznie. Wszystkie nasze manipulatory posiadają zasilanie elektryczne. W zależności od modelu mogą transportować i podawać szyby o wadze do 625 kg. Cechy te sprawiają, ze manipulator pneumatyczny jest idealnym rozwiązaniem do sprawnego transportu szkła w obrębie budowy.

Rozbudowane możliwości

Udźwig do 625 kg, montaż pionowy powyżej 3 metrów, montaż pułapowy powyżej 3,5 metra. Ruchoma głowica 3D która umożliwia manewrowanie szkłem w każdej płaszczyźnie. Czas pracy baterii nawet do 30 godzin. Masa własna od 630 kg do 1100 kg. Łatwe intuicyjne sterowanie ręczne lub zdalne. Każdy z oferowanych przez nas manipulatorów posiada dwuobwodowy system próżniowy który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo pracy.

Zastosowanie

Manipulator do szkła stosujemy wszędzie tam gdzie liczy się precyzja i czas. W miejscach gdzie nie ma możliwości zastosowania tradycyjnych rozwiązań tj. we wnętrzach galerii handlowych, na budowach, pokładach statków, we wnętrzach hal i zakładów. Manipulator pneumatyczny sprawdza się też na tarasach, dachach i balkonach.

Działamy szybko i profesjonalnie

na terenie całej Polski