WYNAJEM I SPRZEDAŻ

Urządzenia

Kompaktowe rozmiary

Specyfikacja techniczna mini żurawi MAEDA pozwala przejechać nawet przez światło zwykłych drzwi wewnętrznych (750mm), wjechać do windy, ustawić żurawia na dachu budynku czy wieżowca a nawet zjechać po schodach. Gąsienice i osiowy rozkład masy zapewniają możliwość jazdy i pracy nawet w trudnym błotnistym terenie co sprawia, że nawet najbardziej wymagające środowisko pracy nie stanowi dla nas problemu.

Duży udźwig i zasięg

W zależności od modelu mini cranes MAEDA posiadają udźwig maksymalny od 2,82 tony do 3,83 tony oraz maksymalny promień(zasięg) roboczy od 8,7 metra do 16 metrów. Każdy z mini żurawi posiada poczwórne lub podwójne zblocze hakowe o zasięgu od 10,1 metra do 20,5 metra(zblocze czterolinowe). Mini żurawie MAEDA posiadają zakres obrotu 360 stopni bez ograniczeń co optymalizuje czas pracy na budowie.

Bogate wyposażenie

Nasze żurawie posiadają dwa tryby pracy, silnik diesla oraz elektryczny 380 V. Dzięki temu mogą pracować również wewnątrz pomieszczeń na każdym etapie inwestycji. Mini żuraw w zależności od wersji może być wyposażony w pilot zdalnego sterowania, hak szperający, zblocze hakowe, białe gąsienice nie zostawiające śladów oraz ssawki do montażu szkła. Nasz zespół gwarantuje fachowe doradztwo w zakresie wyposażenia dodatkowego.

Działamy szybko i profesjonalnie

na terenie całej Polski