1. Start
  2. Sprzedaż
  3. Nowe
  4. Podnośniki typu SPIDER
01

Podnośniki koszowe – sprzedaż urządzeń

Dostęp do trudno dostępnych miejsc

Od tej pory praca w trudno dostępnych miejscach, na wysokościach nie będzie stanowiła dla Ciebie wyzwania. Za sprawą profesjonalnego sprzętu, czyli podnośników koszowych typu Spider zyskasz niezawodne wsparcie w każdych okolicznościach. Urządzenia świetnie sprawdzają się w wielu branżach, pomagając w zwiększaniu zasięgu zarówno w pionie, jak i w poziomie. Koniecznie sprawdź je w asortymencie Glasslift i zamów przy pomocy naszego doradcy!

Dzięki maszynie, którą posiądziesz na własność, zwiększysz zakres swoich prac oraz dostępność specjalistów. Część z nich oddelegujesz do innych zadań, bo nie będziesz miał problemu z brakami sprzętowymi. Możliwość realizowania dwóch, czy więcej inwestycji w tym samym czasie to oczywisty zysk, dlatego wydatki poniesione na zakup Spidera szybko się zwrócą.

Nie wiesz, które urządzenie dobrać do zadań w Twojej firmie?
Nasi doradcy chętnie pomogą w dobraniu odpowiednich produktów.
Porozmawiaj z doradcą
Porozmawiaj z doradcą
02

Zakup podnośnika – Spider do zadań specjalnych

Wsparcie w pracy na wysokościach

W wielu miejscach prowadzenie prac na wysokościach wymaga zastosowania żurawia. Niestety, z uwagi na wąskie przejścia, czy niewielkie place dojazd pełnowymiarową maszyna okazuje się niemożliwy. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą podnośniki typu Spider, które kupisz w sklepie Glasslift.

Prowadzimy sprzedaż urządzeń, które oferują dużą moc w odniesieniu do niskiej masy własnej. Cały sekret tkwi w ich mocnym silniku oraz konstrukcji – odpowiednio wyprofilowane wsporniki zapewniają maksymalną stabilność bez względu na to, czy teren jest lekko pochyły, czy grunt grząski. Zapewniamy maszyny, które doskonale poradzą sobie w pracach zewnętrznych i wewnętrznych, nie emitując przy tym spalin ani hałasu. Komfort operatora, dobre tempo pracy i jej niezachwiana precyzja to coś, co sprawia, że w codziennych zleceniach sami też chętnie korzystamy z urządzeń z tej serii. Zapraszamy!

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice