WYNAJEM I SPRZEDAŻ

Urządzenia

Wytrzymały i uniwersalny

Wykorzystaliśmy wieloletnie doświadczenie w transporcie szkła i opracowaliśmy urządzenie, które jest wytrzymałe, zwrotne i ma maksymalną nośność 800 kilogramów. Możesz transportować z jego pomocą szkło i kamień, a także płyty wykonane z drewna i innych tworzyw. Wózek transportowy GLW 800 wykorzystasz przy budowie domu, realizacji innej inwestycji budowalnej, czy przy wykonywaniu usługi wymiany lub montażu okien.

Pobierz specyfikację urządzenia

Współpraca z klientem

W Glasslift zależy nam na komunikacji i współpracy z klientami. Wózek oraz inne urządzenia do transportu i montażu szkła dopasowujemy do indywidualnych wymagań. Wiele lat obecności na rynku nauczyło nas, by nie kierować się wyłącznie standardami obowiązującymi w danej branży, ale by poznać szczegółowo specyfikę pracy konkretnego klienta. Ta procedura pozwala nam wybrać urządzenia idealne dla Ciebie – będziesz mógł w pełni wykorzystać ich potencjał w codziennej pracy i w czasie wykonywania nietypowych zleceń.

Opieka nad sprzętem

Po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie i doradztwo w zakresie użytkowania sprzętu. Świadczmy usługi serwisowe – konserwujemy urządzenia oraz wymieniamy w nich części. Dysponujemy doskonale wyposażoną bazą sprzętową, dlatego możemy opiekować się Twoim sprzętem przez cały okres trwania współpracy.

Działamy szybko i profesjonalnie

na terenie całej Polski