WYNAJEM I SPRZEDAŻ

Urządzenia

Bezpieczeństwo najważniejsze

Każda z wynajmowanych przez nas ssawek posiada aktualne badania techniczne pozwalające użytkować sprzęt na dowolnej budowie na terenie UE. Dwa niezależne obwody próżniowe umożliwiają transport i montaż szyb bez ograniczeń wysokościowych. Nasze ssawki próżniowe spełniają normę DIN EN 13155 oraz regularnie przechodzą przeglądy okresowe, co wpływa na bezpieczeństwo i niezawodność w każdych warunkach.

Uniwersalność zastosowań

Dzięki kompaktowej budowie i opcjonalnym poszerzeniom nasze przyssawki do szyb z łatwością możemy dostosować do kształtów szkła i warunków panujących na budowie. Podnośniki do szyb bez problemu możemy stosować przy małych formatach o wymiarach 700mm x 700mm oraz do wysokich okien balkonowych, konstrukcji typu HS jak również do wielkogabarytowych szyb zespolonych.

Pod kontrolą

Każda przyssawka do szyb jest zasilana przez wbudowany akumulator i jest gotowa do pracy nawet przez 8 godzin bez konieczności ładowania, co zdecydowanie skraca czas pracy. Talerze ssące można obracać bez ograniczeń o 360 stopni w osi oraz pochylać o 90 stopni, co ułatwia manewrowanie na placu budowy. Elektroniczne i ciśnieniowe zabezpieczenia stale monitorują poziom próżni oraz naładowania baterii.

Działamy szybko i profesjonalnie

na terenie całej Polski