1. Start
  2. Wynajem
  3. Podnośniki typu SPIDER
01

Podnośniki typu SPIDER

Wynajem krótko- lub długoterminowy

Podnośniki typu Spider świetnie nadają się do realizowania prac w trudno dostępnych miejscach znajdujących się kilkanaście metrów nad ziemią. Są one wsparciem w wielu wyzwaniach, z jakimi każdego dnia mierzą się pracownicy Twojego przedsiębiorstwa. Jeżeli chcesz zwiększyć – dosłownie – zasięg swoich realizacji, koniecznie sprawdź, co czeka na Ciebie w naszej wypożyczalni Glasslift.

Możliwość wynajęcia podnośnika typu Spider pozwoli Ci realizować więcej zleceń w tym samym czasie lub zapewnić brak przestojów, gdy główne urządzenie odmówi posłuszeństwa. Jest wiele sytuacji, w których możesz potrzebować takiego podnośnika, a specjaliści Glasslift przygotowali dla Ciebie rozbudowany asortyment, w którym na pewno znajdziesz to, czego szukasz!

Wynajmij podnośnik-pająk

Spider – podnośnik do zadań specjalnych

Tam, gdzie maszyna pełnowymiarowa nie mogłaby wjechać ze względu na ograniczoną przestrzeń, tam sprawdzi się podnośnik typu Spider. Jak sama nazwa wskazuje, jest to urządzenie przypominające pająka – rozłożone wsporniki gwarantują mu maksymalną stabilność nawet na nierównym terenie. Ruchomy podest jest nieoceniony w czasie wielu prac związanych z montażem i demontażem, serwisem, wykańczaniem obiektów czy porządkowaniem ich. Dlatego znajduje szereg zastosowań przy kontrolowaniu stanu technicznego instalacji w budynkach, konserwacji i wymianie oświetlenia, wentylacji, klimatyzacji, montowaniu okien, szyldów, dekoracji świątecznych, myciu elewacji, okien, naprawianiu fasad, dachów i wielu innych.

Wynajem w Glasslift to szansa na przetestowanie podnośnika koszowego Spider w realnych warunkach. Szybko okaże się, że sprzęt przyspiesza prace, usprawnia je, a także poprawia bezpieczeństwo i komfort pracowników. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć niezawodnych i oryginalnych maszyn pochodzących od cenionych producentów. Sami korzystamy z nich, świadcząc usługi, dlatego wiemy, że polecamy Ci rozwiązania klasy premium. Zapraszamy do współpracy!

Jesteś zainteresowany wynajmem? Potrzebujesz pomocy w wyborze podnośnika typu SPIDER?
W Glasslift znajdujemy rozwiązania i dobieramy odpowiednie maszyny.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Nasza oferta podnośników typu SPIDER na wynajem

SPYDER DT 25

Max. udźwig: 230 kg
Max. zasięg: 25 m
Waga: 2950 kg

Wypełnij prosty formularz kontaktowy i poznaj dokładną ofertę.
Skontaktuj się
Skontaktuj się

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działam na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice