1. Start
  2. O nas
01

Glasslift – doświadczony zespół gotowy do współpracy

Glasslift to zespół operatorów, którzy każdego dnia podejmują się realizacji zadań związanych z montażem szkła, przenoszeniem stali, podawaniem elementów konstrukcyjnych. Każdy specjalista jest wykwalifikowany, dobrze zna sprzęt, na którym pracuje, w pełni angażuje się w powierzony projekt.

Mamy potrzebne kompetencje, wiedzę, przeszkolenie techniczne i przygotowanie merytoryczne, dlatego możesz nam zaufać!

Sprawdź pozytywne opinie, referencje, publikacje na nasz temat. Współpracuj z najlepszymi.

 

Budowanie relacji z klientami

Bez względu na to, czy sprzedajemy Ci maszynę, czy proponujemy coś na wynajem. W Glasslift skupiamy się na budowaniu długofalowych relacji z klientami, dbając o wysokie standardy współpracy i profesjonalną obsługę każdej inwestycji.

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów i partnerów?
Sprawdź ofertę lub bezpośrednio skontaktuj się z doradcą klienta. W Glasslift dbamy o każdego klienta.
02

Wypożyczalnia i sklep Glasslift

Jeżeli chodzi o wypożyczalnię, to proponujemy wynajem profesjonalnego sprzętu do transportu i montażu szkła w opcji krótko- lub długoterminowej. W sklepie oferujemy sprawdzone i markowe mini żurawie, dźwigi, ssawki, manipulatory – BG Lift, Smartlift, Schmalz, Paus, Spyder, GLW.

Dobieramy urządzenia, których pełen potencjał będziesz mógł wykorzystać w swojej firmie, podnosząc tym samym standard obsług Twoich klientów.

 

Nie tylko produkty, ale też usługi

Oprócz produktów na wynajem i sprzedaż, proponujemy też dostęp do kompleksowych usług monterskich i serwisowych. Docieramy nawet do trudno dostępnych miejsc, podejmując się zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych zadań, np. wymiany pękniętych szyb czy witryn.

 

Działalność w całej Polsce

Zapraszamy do współpracy przedstawicieli wszystkich branż z całej Polski! Zapewniamy kompleksową obsługę każdej inwestycji, duże zaangażowanie w powierzone projekty oraz doskonałe efekty. Obejrzyj przykładowe z naszych realizacji, aby sprawdzić, jaki standard pracy jest nam najbliższy.

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działam na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice