Napis szklane
02

Prace na dachu

Serwis i montaż pokryć i konstrukcji

W przypadku prac na dachu najtrudniejsze jest dostanie się na najwyższe kondygnacje budynku, skąd można prowadzić prace ciesielskie, czy dekarskie. Pomagamy naszym klientom rozwiązać te problemy, udostępniając żurawie dekarskie PAUS. To zaawansowany technicznie sprzęt, który dzięki oddzielnie wysuwanym teleskopowo stabilizatorom może swobodnie pracować w terenie.

Wynajmij żurawia, a my przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie z jego obsługi. Możesz też skorzystać z opcji wynajmu z operatorem Glassflift, który zajmie się prowadzeniem inwestycji na dachu w miejscu, które wskażesz.

Warto zaangażować do pracy na wysokościach naszego żurawia dekarskiego model PAUS PTK 31. Urządzenie na przyczepie jest łatwe w ustawieniu i przewożeniu z miejsca na miejsce. W dodatku zapewnia bardzo dobre efekty – jest zwrotny, cichy, sterowny, kompaktowy i trwały. Można go nachylać, można podnosić pojedyncze belki, jak i blachy, dachówki, czy całe więźby drewniane na wysokość nawet 26,5 metra. Maksymalne obciążenie wynoszące aż 1 tonę czyni nasz sprzęt jednym z najlepszych na rynku!

03

Video

100% skuteczności

Zobacz nasze urządzenie w akcji. Zapraszamy na prezentację żurawia dekarskiego PAUS wraz z profesjonalną obsługą operatora Glasslift. Dostępny w sprzedaży (spytaj o opcję zakupu modelu używanego) oraz na wynajem.

Logotyp
Nie wiesz, które maszyny wybrać dla swoje firmy? Zgłoś się do nas.
W Glasslift znajdujemy rozwiązania i dobieramy odpowiednie maszyny.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice