1. Start
  2. Sprzedaż
  3. Nowe
  4. Żurawie dekarskie
01

Sprzedaż żurawi dekarskich

Profesjonalny sprzęt, atrakcyjne ceny

Nadszedł czas na ekspansję działań i rozbudowę bazy sprzętowej? A może zmieniasz profil swojej działalności i szukasz okazji do inwestycji? Najlepszą opcją okaże się zakup wind dekarskich, które wspierają szereg prac na wysokościach. Są one solidne, niezawodne, stabilne, komfortowe w obsłudze i zaawansowane pod względem technologicznym. Na pewno pomogą Ci w realizowaniu wszystkich zadań, przyspieszając je i odciążając przy tym pracowników.

Niezawodna winda dekarska spalinowa

Chcemy wspierać przedsiębiorców na wszystkich etapach rozwoju i prowadzenia firmy. Dlatego też udostępniamy im bogaty wybór urządzeń specjalistycznych, takich jak widna dekarska spalinowa. To sprzęt niemieckiego producenta PAUS – zaawansowany pod względem technologicznym i wyposażony w takie funkcje, jak teleskopowe stabilizatory. Pozwala to na szersze wykorzystanie go, nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale też do zadań w terenie. W szczegółowym opisie każdego modelu zobaczysz, jakie ma opcje i w jaki sposób może być przez Ciebie wykorzystany.

Na sprzedaż udostępniamy Ci wyłącznie markowe, zaprojektowane zgodnie z najlepszymi standardami jakości i bezpieczeństwa sprzęty do prac na wysokościach. Są one niezawodne i bezawaryjne, objęte 12-miesięczną gwarancją producenta. Zdecydowanie wpływają na poprawę warunków pracy, jej wydajności oraz zasięgu. Zapewniamy o tym, ponieważ w Glasslift nie tylko sprzedajemy maszyny, ale też sami wykorzystujemy je do prowadzenia działalności usługowej na rzecz naszych klientów.

Nie wiesz, które urządzenie dobrać do zadań w Twojej firmie?
Nasi doradcy chętnie pomogą w dobraniu odpowiednich produktów.
Porozmawiaj z doradcą
Porozmawiaj z doradcą
02

Windy dekarskie – zyskaj wsparcie doradców

Pamiętaj, że masz nasze wsparcie zarówno podczas kupowania windy dekarskiej, jak i później przy nauce jej obsługiwania, przy rejestracji przyczepy i stabilizowaniu pozycji żurawia. Windy dekarskie, które proponujemy specjalistom z branży są dobierane pod kątem ich indywidualnych potrzeb. Koncentrujemy się na tym, aby w pełni odpowiedzieć na konkretne oczekiwania, stąd dużą wagę przykładamy do rozmowy, poznania specyfiki Twojej pracy, branży, w jakiej działasz, planowanego kierunku rozwoju.

Kupujący u nas mogą liczyć na szkolenie w zakresie obsługi urządzenia wraz z prezentacją windy dekarskiej spalinowej. Oferujemy też serwis sprzętu wraz z wymianą zużytych czy uszkodzonych części na nowe. Celem jest utrzymanie maszyny w dobrej kondycji technicznej, aby zachowała maksymalną wydajność przez wiele lat.

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działam na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice