1. Start
  2. Sprzedaż
  3. Nowe
  4. Żurawie dekarskie
01

Sprzedaż żurawi dekarskich

Profesjonalny sprzęt, atrakcyjne ceny

Nadszedł czas na ekspansję działań i rozbudowę bazy sprzętowej? A może zmieniasz profil swojej działalności i szukasz okazji do inwestycji? Najlepszą opcją okaże się zakup wind dekarskich, które wspierają szereg prac na wysokościach. Są one solidne, niezawodne, stabilne, komfortowe w obsłudze i zaawansowane pod względem technologicznym. Na pewno pomogą Ci w realizowaniu wszystkich zadań, przyśpieszając je i odciążając przy tym pracowników.

Windy dekarskie znajdują dzisiaj szereg zastosowań zarówno na placach budowy, jak i w innych miejscach, gdzie liczy się zasięg i moc. Windy dekarskie, takie jak dostępny w Glasslift PAUS PTK 31 odznaczają się doskonałymi parametrami, dlatego są chętnie wybierane do prowadzenia prac takich jak montaż paneli słonecznych czy transport okien.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem wind dekarskich. Chętnie opowiemy Ci więcej na temat dostępnych urządzeń, bazując na Twoich indywidualnych potrzebach oraz oczekiwaniach. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z praktykami z Glasslift!

Niezawodna winda dekarska spalinowa

Chcemy wspierać przedsiębiorców na wszystkich etapach rozwoju i prowadzenia firmy. Dlatego też udostępniamy im bogaty wybór urządzeń specjalistycznych, takich jak widna dekarska spalinowa. To sprzęt niemieckiego producenta PAUS – zaawansowany pod względem technologicznym i wyposażony w takie funkcje, jak teleskopowe stabilizatory. Pozwala to na szersze wykorzystanie go, nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale też do zadań w terenie. W szczegółowym opisie każdego modelu windy dekarskiej zobaczysz, jakie ma opcje i w jaki sposób może być przez Ciebie wykorzystana.

Na sprzedaż udostępniamy Ci wyłącznie markowe, zaprojektowane zgodnie z najlepszymi standardami jakości i bezpieczeństwa sprzęty do prac na wysokościach. Są one niezawodne i bezawaryjne objęte 12-miesięczną gwarancją producenta. Zdecydowanie wpływają na poprawę warunków pracy, jej wydajności oraz zasięgu. Zapewniamy o tym, ponieważ w Glasslift nie tylko sprzedajemy maszyny, ale też sami wykorzystujemy je do prowadzenia działalności usługowej na rzecz naszych klientów.

Nie wiesz, które urządzenie dobrać do zadań w Twojej firmie?
Nasi doradcy chętnie pomogą w dobraniu odpowiednich produktów.
Porozmawiaj z doradcą
Porozmawiaj z doradcą
02

Windy dekarskie – zyskaj wsparcie doradców

Pamiętaj, że masz nasze wsparcie zarówno podczas kupowania windy dekarskiej, jak i później przy nauce jej obsługiwania, przy rejestracji przyczepy i stabilizowaniu pozycji żurawia. Windy dekarskie, które proponujemy specjalistom z branży są dobierane pod kątem ich indywidualnych potrzeb. Koncentrujemy się na tym, aby w pełni odpowiedzieć na konkretne oczekiwania, stąd dużą wagę przykładamy do rozmowy, poznania specyfiki Twojej pracy, branży, w jakiej działasz, planowanego kierunku rozwoju.

Kupujący u nas mogą liczyć na szkolenie w zakresie obsługi urządzenia wraz z prezentacją windy dekarskiej spalinowej. Oferujemy też serwis sprzętu wraz z wymianą zużytych, czy uszkodzonych części na nowe. Celem jest utrzymanie maszyny w dobrej kondycji technicznej, aby zachowała maksymalną wydajność przez wiele lat.

Winda dekarska do zadań specjalnych – oferta Glasslift

Glasslift dostarcza windy dekarskie na sprzedaż, oferując atrakcyjne warunki finansowania, o których poinformuje Cię nasz doradca. Jeśli szukasz niezawodnego, markowego sprzętu, który wesprze Twoją pracę zawodową, świetnie trafiłeś. Jako specjaliści ds. sprzedaży, a zarazem praktycy z wieloletnim doświadczeniem branżowym zapewniamy Ci kompleksowe wsparcie przy wyborze i zakupie urządzenia, a potem jego uruchomieniu oraz obsłudze. Możesz spodziewać się zaangażowania z naszej strony, które ułatwi Ci wybranie najlepszej windy dekarskiej.

Wyróżnia nas jakość obsługi na bardzo wysokim poziomie. Już wielu klientów sklepu i wypożyczalni Glasslift (windy dekarskie oferujemy także na wynajem) miało okazję się o tym przekonać. Pozytywne opinie pozwalają nam stale podnosić standardy, aby zadowolić przedsiębiorców z całej Polski. Szukasz sprzętu niezawodnego, wydajnego, gotowego do wielu godzin ciężkiej pracy? Winda dekarska sprawdzi się w tej roli znakomicie! Wesprze wszystkie procesy związane z montażem, naprawą, demontażem czy konserwacją dachów, ale nie tylko. Windy dekarskie przydają się też do innych prac wykonywanych nad zmienią, związanych z fotowoltaiką, rynnami, kominami, zabezpieczeniami przeciwśniegowymi itd.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Potrzebna Ci winda dekarska? Napisz lub zadzwoń do nas, a otrzymasz pełen pakiet informacji na temat dostępnych urządzeń. Z naszą pomocą wybierzesz idealną windę dekarską dla siebie!

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice