Napis szklane
02

Budowa i modernizacja obiektów

Zakładanie i serwis klimatyzacji

Instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne to niezbędny element każdego nowoczesnego budynku. Nic dziwnego, że dzisiaj niemal wszystkie nowo powstające obiekty są w nie wyposażone, a te starsze modernizowane. Chodzi o zapewnienie komfortu pracownikom i klientom, ale też dopasowanie nieruchomości do obowiązujących przepisów energetycznych. Jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Oferujemy dostęp do kompaktowych maszyn o dużym udźwigu i zasięgu w pionie. Świetnie sprawdzą się one na wąskich przestrzeniach, przyspieszając pracę i odciążając ludzi w podnoszeniu ciężkich jednostek. Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz fachowców. Jesteśmy w stanie dojechać do każdego miejsca w Polsce, aby wesprzeć realizację Twoich działań w zakresie instalacji klimatyzatorów i wentylatorów.

03

Video

100% skuteczności

Działamy szybko, precyzyjnie i kompleksowo. Zapraszamy do współpracy przy montażu klimatyzacji i wentylacji oraz innych jednostek tworzących całą instalację. Zobacz przykładowe realizacje z udziałem specjalistów Glasslift.

Logotyp
Nie wiesz, które maszyny wybrać dla swoje firmy? Zgłoś się do nas.
W Glasslift znajdujemy rozwiązania i dobieramy odpowiednie maszyny.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice