1. Start
  2. Wynajem
  3. Ssawki do szkła
01

Wynajem ssawek do montażu szkła

Wynajem krótko- lub długoterminowy

Jesteś na etapie, w którym Twoja firma nie może przyjmować nowych zleceń ze względu na braki sprzętowe? A może Twój etatowy dźwig uległ awarii, a Ty zostałeś bez dedykowanego urządzenia, choć zbliża się czas finalizowania inwestycji? Jest wiele sytuacji, w których możesz potrzebować doraźnego wsparcia – i wtedy pamiętaj o możliwości, jaką jest wynajem chwytaka próżniowego.

W wypożyczalni Glasslift czeka na Ciebie bogaty wybór urządzeń do wynajęcia. Oznacza to możliwość swobodnego decydowania o tym, na jaki okres, jaki sprzęt zostanie Ci wydany. Do tego możesz postawić na wynajem z operatorem, jeśli brakuje w Twoim zespole osoby mającej kwalifikacje do kierowania ssawką.

Ssawki do szkła – wynajem na korzystnych warunkach

Glasslift działa nie tylko jako sprzedawca, ale też wypożyczalnia. Znajdziesz u nas ssawki do szkła na wynajem, jak również inne profesjonalne urządzenia wspierające montaż i transport na krótkich dystansach. Stawiamy na współpracę wyłącznie z najlepszymi producentami, dlatego w ofercie mamy nowoczesne modele Schmalz. Seria VacuMaster to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kolekcji na świecie, obejmująca urządzenia o udźwigu od 350 do 1000 kg. Zasilane akumulatorowo ssawki z tej grupy gwarantują bardzo dobre osiągi, pomimo swojej kompaktowej budowy. Są przeznaczone do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz, a ich wszechstronne działanie okaże się dla Twojej ekipy niezwykle wspierające. Wynajem urządzenia z tej grupy to opcja warta rozważenia, gdy zależy Ci na ograniczeniu wydatków, a maksymalizacji zysków. W pakiecie oferujemy nasze chwytaki próżniowe.

Korzystny wynajem, chwytaki próżniowe dla Ciebie

Twoja firma nie zwalnia tempa prac, a może chce osiągnąć wyższy poziom wydajności i liczby realizowanych zleceń? Świetnie się składa, bo Twoim ambicjom pomoże sprostać nasz chwytak próżniowy. Wynajem urządzenia to bardzo korzystna cenowo opcja. W jej ramach możesz otrzymać urządzenie do dyspozycji na krótki lub długi czas – dostępne są także pakiety, w których do ich obsługi oddelegujemy naszego wykwalifikowanego operatora.

Stawiamy na indywidualne podejście na etapie wybierania ssawek, a później zapewniamy stałe wsparcie profesjonalistów Glasslift. Możesz liczyć na to, że podzielą się oni swoją wiedzą, wykonają instruktaż obsługi maszyny, odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w optymalnym wykorzystaniu jej potencjału. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o wynajmie chwytaków próżniowych.

Jesteś zainteresowany wynajmem? Potrzebujesz pomocy w wyborze ssawek do szkła?
W Glasslift znajdujemy rozwiązania i dobieramy odpowiednie maszyny.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Nasza oferta ssawek do szkła na wynajem

SCHMALZ VMG 350

Max. udźwig: 350 kg
Liczba przyssawek: 4
Średnica przyssawki: 300 mm

SCHMALZ VMG 450

Max. udźwig: 450 kg
Liczba przyssawek: 6
Średnica przyssawki: 300 mm

SCHMALZ VMG 600 (opcjonalnie z pilotem)

Max. udźwig: 600 kg
Liczba przyssawek: 4-8
Średnica przyssawki: 300 mm

SCHMALZ VMG 1000 (opcjonalnie z pilotem)

Max. udźwig: 1000 kg
Liczba przyssawek: 4-10
Średnica przyssawki: 400 mm

Wypełnij prosty formularz kontaktowy i poznaj dokładną ofertę.
Skontaktuj się
Skontaktuj się

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działam na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice