WYNAJEM

Urządzenia

Maszyny wysokiej jakości

Nasza baza sprzętowa składa się z wydajnych i wytrzymałych maszyn. Szukając najlepszych rozwiązań dla naszych klientów, wybraliśmy kilka najlepszych fabryk w Europie. Wybierając nasz sprzęt, masz pewność, że inwestujesz w jakość. Co więcej, wynajem żurawi dekarskich jest możliwy wyłącznie w opcji z operatorem. To sprawia, że zyskujesz wykwalifikowanego pracownika, który pomoże Ci sprawnie i szybko wykonać zlecenie. Dbamy o wszystkie dokumenty i niezbędne pozwolenia. Wskaż nam miejsce działania, a pod Twoim nadzorem szybko i precyzyjnie wykonamy usługę transportu szkła. Chcesz zobaczyć na żywo, jak pracuje nasz żuraw dekarski? Umów się na prezentację!

Pobierz specyfikacje urządzeń

Koncentracja na relacjach

W Glasslift skupiamy się na budowaniu długofalowych relacji z klientami, dbając o wysokie standardy współpracy i profesjonalną obsługę. Proponujemy wynajem profesjonalnego sprzętu do transportu i montażu szkła w opcji krótko- lub długoterminowej. Dobieramy urządzenia, których pełen potencjał będziesz mógł wykorzystać w swojej firmie, podnosząc tym samym standard obsług Twoich klientów. Korzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy w zakresie obsługi wydajnych urządzeń.

Opieka nad kontraktem i urządzeniami

Korzystając z urządzeń Glasslift, możesz liczyć na współpracę z doświadczonym operatorem. Dzięki temu nie tylko poprawisz tempo wykonywanych zadań, ale również zdobędziesz nowe umiejętności związane z obsługą profesjonalnego żurawia dekarskiego. Przez cały okres trwania umowy wspieramy naszych klientów i służymy im radą i wsparciem.

Działamy szybko i profesjonalnie

na terenie całej Polski