Napis szklane
02

Wsparcie specjalistów

Zamów usługi dźwigiem

Prowadzisz działalność w branży stalowej? Zajmujesz się wznoszeniem budynków, a może sprzedażą i produkcją stalowych elementów konstrukcyjnych? Bez względu na specjalizację swojego przedsiębiorstwa, możesz skorzystać ze wsparcia, jakie oferują operatorzy Glasslift wraz z zaawansowanym technologicznie sprzętem. Są to dźwigi, ssawki, podnośniki i inne urządzenia, które pomagają w przenoszeniu ciężkich elementów na krótkich dystansach, ich rozładunku i załadunku.

Co jeszcze warto zaznaczyć to fakt, że mamy maszyny elektryczne, a więc takie, których silnik nie generuje zanieczyszczeń podczas pracy w zamkniętych przestrzeniach. A jeśli chodzi o ograniczoną ilość wolnego miejsca, z tym także radzimy sobie bez problemu. Kompaktowe urządzenia dźwigowe świetnie radzą sobie tam, gdzie jest wąsko i gdzie nie można zbyt swobodnie manewrować.

03

Video

100% skuteczności

Obejrzyj filmy z naszych realizacji. m.in. uczestniczyliśmy w budowie fabryki Amazona, podawaliśmy belki stropowe w nowo powstających obiektach przemysłowych i galeriach handlowych.

Logotyp
Nie wiesz, które maszyny wybrać dla swoje firmy? Zgłoś się do nas.
W Glasslift znajdujemy rozwiązania i dobieramy odpowiednie maszyny.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice