1. Start
  2. Sprzedaż
  3. Nowe
  4. Ssawki do szkła
01

Ssawki do szkła

Oferta chwytaków próżniowych na sprzedaż

Profesjonalne ssawki do szkła doskonale poradzą sobie ze wszystkimi wyzwaniami, jakie przed nimi postawisz. Jeżeli zależy Ci na usprawnieniu codziennej pracy, przenoszeniu ładunków w sposób bezpieczny i wygodny – wybierz chwytaki próżniowe. Są one zaprojektowane po to, aby wspierać monterów i serwisantów, a także innych specjalistów zajmujących się przenoszeniem szkła. Z myślą o ich wymaganiach, w sklepie Glasslift pojawiły się urządzenia niemieckiego producenta Schmalz oraz Kappel. Modele, które mamy przyjemność Ci zaprezentować są imponujące pod względem wyposażenia i funkcji. Te przyssawki pneumatyczne do szyb mają udźwig w granicach 350 – 1000 kilogramów i mieszczą się nawet w wąskich przejazdach.

Sprzedaż przyssawek pneumatycznych do szyb

Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych maszyn, które usprawniają prace serwisowe, montażowe oraz wiele innych prowadzonych w trudno dostępnych miejscach. Wszędzie tam, gdzie trzeba przenosić wielkoformatowe tafle szklane oraz osadzać je w precyzyjny sposób, sprawdzą się nasze chwytaki próżniowe. Sprzedaż ssawek do szkła  prowadzimy z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą unowocześnić swój park maszynowy, odciążyć pracowników, zautomatyzować procesy oraz znacznie je przyspieszyć. Nie ukrywamy, że jedną ze składowych sukcesu firmy Glasslift jest właśnie nieustanny rozwój oraz inwestycje w urządzenia takie jak przyssawki pneumatyczne do szyb.

Nie wiesz, które urządzenie dobrać do zadań w Twojej firmie?
Nasi doradcy chętnie pomogą w dobraniu odpowiednich produktów.
Porozmawiaj z doradcą
Porozmawiaj z doradcą
02

Ssawki do szyb – znajdź najlepszy sprzęt dla siebie

Jeżeli chcesz, aby Twoja firma dynamicznie się rozwijała, poprawiała wydajność oraz tempo prowadzonych prac, a także, aby miała własne, niezależne zaplecze maszynowe, zainwestuj w chwytaki próżniowe.

W Glasslift prowadzimy sprzedaż w sposób skoncentrowany od początku do końca na kliencie. Co to oznacza? Nasi doradcy nie proponują Ci szablonowych rozwiązań, lecz wcześniej przeprowadzają wywiad, chcąc jak najlepiej poznać Twoje indywidualne oczekiwania oraz potrzeby względem produktu. Mamy tyle różnych przyssawek do szkła, że nie stanowi dla nas problemu wyselekcjonowanie najbardziej pasującego Ci urządzenia.

Zanim wybierzesz chwytak próżniowy możesz zamówić jego prezentację. Po zakupie otrzymasz od nas kompleksowy instruktaż, a także dostęp do usług serwisowych objętych 24-miesięczną gwarancją. Zapraszamy na regularne przeglądy, a także proponujemy oryginalne części zamienne. Sami zarządzamy doskonale wyposażoną, nowoczesną bazą sprzętową, więc masz pewność, że każda ssawka do szyb, którą Ci polecimy została już przez nas osobiście przetestowana w pracy.

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice