Napis szklane
02

Wąskie przejścia, ograniczone przestrzenie

Dla maszyn Glasslift to nie problem!

Planujesz rozpoczęcie inwestycji w miejscu, które jest trudno dostępne, ma wąskie przejścia i ciągi komunikacyjne, w których wiele maszyn się po prostu nie zmieści? Przychodzimy Ci z pomocą, udostępniając serię maszyn elektrycznych, czyli zasilanych w sposób bezspalinowy. Pozwala to na wygodne eksploatowanie pojazdów również w pomieszczeniach, gdzie poruszają się cicho i nie powodują zanieczyszczenia ani zagrożenia dla ludzi. Zazwyczaj też nie wymuszają zatrzymania produkcji – działają wśród pracujących urządzeń, co pozytywnie wpływa na efektywność i wydajność działań (brak przestojów w przedsiębiorstwie).

Wachlarz usług, które realizujemy, jest naprawdę szeroki. Do bardziej niestandardowych przedsięwzięć podchodzimy z równie dużym entuzjazmem. Wśród wykonanych prac na swoim koncie mamy m.in. transport, montaż i demontaż wyposażenia sakralnego – ołtarzy, rzeźb, obrazów, organów – również zabytkowych o znacznej wartości materialnej i sentymentalnej. Asystowaliśmy też przy przewożeniu roślin i drzew o masie od 200 do 500 kg.

03

Video

100% skuteczności

Jesteś ciekaw, jak wygląda praca żurawi na ograniczonych przestrzeniach? Przebiega ona sprawnie i profesjonalnie. Obejrzyj przykładowe video i fotorelacje – na pewno dowiesz się dzięki temu, na jaki standard usług możesz liczyć, decydując się na współpracę z Glasslift.

Logotyp
Nie wiesz, które maszyny wybrać dla swoje firmy? Zgłoś się do nas.
W Glasslift znajdujemy rozwiązania i dobieramy odpowiednie maszyny.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice