WYNAJEM I SPRZEDAŻ

Urządzenia

Urządzenia wysokiej jakości

Nasza oferta jest zbudowana na bazie profesjonalnego i wydajnego parku sprzętowego. Nawiązujemy współpracę z najlepszymi producentami w całej Europie, by móc Ci zaproponować wydajny sprzęt wysokiej jakości, który spełnia normy i może pracować na piętrach wysokich obiektów. Wynajem mini żurawi to świetna opcja, jeśli szukasz maszyn do zadań specjalnych – te urządzenia mogą być wykorzystywane do wydajnej pracy w wąskich przestrzeniach. Co więcej, sprawdzają się wewnątrz i na zewnątrz budynków – wszędzie tam, gdzie jest utrudniony dostęp.

Korzystny wynajem

W Glasslift skupiamy się na tym, by oferować naszym klientom wyłącznie przetestowane i wielokrotnie przez nas sprawdzone rozwiązania. Wynajmujemy profesjonalne mini żurawie wyłącznie z doświadczonym operatorem, którego obecność wpływa na usprawnienie wykonywania zleceń. Jeśli potrzebujesz poprawić tempo działania i podnieść jakość obsługi swoich klientów, skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty. W cenie żurawia zawarty jest również wynajem ssawki, dzięki której transport i montaż szkła będą przebiegały sprawnie. Setki zrealizowanych zleceń i duża baza sprzętowa sprawiają, że pomożemy Ci dobrać urządzenie w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

Wsparcie dla klientów

Pomagamy naszym klientom na każdym etapie współpracy. Jesteśmy do dyspozycji, dobierając maszyny w pełni dostosowane do potrzeb i faktycznych wymagań. Oferujemy krótko- lub długoterminowy wynajem. Mini żurawie uzupełnią Twoją bazę sprzętową i pomogą podnieść jakość świadczonych usług. Jeśli chcesz zobaczyć, jak działają urządzenia, umów się na ich prezentację.

Działamy szybko i profesjonalnie

na terenie całej Polski