1. Start
  2. Wynajem
  3. Mini żurawie
01

Mini żurawie wynajem | Glasslift

Szukasz niezawodnych maszyn, które pomogą Ci zrealizować, usprawnić i przyspieszyć prace związane z przenoszeniem na krótkich dystansach? W takich okolicznościach najlepsze okażą się urządzenia z naszej wypożyczalni. Glasslift proponuje mini żurawie na wynajem cechujące się doskonałymi właściwościami, osiągami oraz wyposażeniem. Na naszą ofertę składają się produkty BG Lift – mamy pełne zaufanie do producenta, ponieważ jako praktycy sami korzystamy z jego produktów od lat. Zachęcamy do zapoznania się z urządzeniami na wynajem Glasslift.

Wynajem mini żurawi – dostępne urządzenia

Nasza oferta to zbiór najlepszych urządzeń – profesjonalnych oraz wydajnych. Uwzględnia ona wyłącznie wydajny sprzęt, który spełnia wszystkie normy techniczne, jakościowe, a także jest gotowy do prowadzenia prac na wysokościach. Pozostające w zasięgu mini żurawia wyższe piętra budynków mogą być zatem dostępne dla pracowników Twojej firmy bezpiecznie i precyzyjnie. Do prowadzenia remontów, sprzątania, czy montażu szkła na pewno świetnie sprawdzą się nasze mini żurawie sprawnie poruszające się na ograniczonym metrażu, w wąskich szczelinach i wszędzie tam, gdzie jest utrudniony dostęp.

Asortyment mini żurawi na wynajem obejmuje modele:

  • BG LIFT M400,
  • BG LIFT M250,
  • BG LIFT M060,
  • Unic 295,
  • Unic 1006.

Każda z maszyn ma inne parametry, wśród których najistotniejszy jest maksymalny udźwig oraz zasięg. Dzięki temu z łatwością znajdziesz u nas urządzenie spełniające oczekiwania i odpowiadające profilowi Twojego przedsiębiorstwa oraz zakresowi prowadzonych prac. Nasi klienci w każdej chwili mogą przy tym liczyć na wsparcie doradcy, który zaprezentuje im maszynę, a także doradzi wybór tej najodpowiedniejszej. Możesz na nas polegać, bo sami świadczymy usługi z wykorzystaniem mini żurawi, a także od lat zajmujemy się ich sprzedażą, czy serwisem. Wynajem mini żurawi to kolejna ze świadczonych usług, perfekcyjnie wpisująca się w oczekiwania współczesnego rynku.

Mini żurawie – wynajem się opłaca!

Chcesz przetestować mini żurawie w praktyce? Szukasz sposobu na to, aby osobiście przekonać się o ich mocy, zwrotności i łatwości obsługi? Chcesz wiedzieć, jak wspierają prace montażowe i związane z transportem na niewielkich odległościach? Wynajem mini żurawia to najlepsze rozwiązanie!

Docenisz je przede wszystkim za elastyczność – możesz wypożyczać na krótki lub długi czas, w zależności od tego, jak długo trwa inwestycja. Optymalizujesz koszty, nie martwiąc się opłatami za przeglądy, czy konserwacje. Z Glasslift wyjeżdża do Ciebie w pełni sprawne, gotowe do użytku urządzenie.

Ponadto wynajem mini żurawi to szansa na sprawdzenie sprzętu, zanim podejmiesz decyzję o zakupieniu go na własność. Doradcy z wypożyczalni służą Ci fachowym wsparciem i pomocą, odpowiadają na pytania i przeprowadzają szkolenia z obsługi. Wierzymy, że standard obsługi przy wynajmie mini żurawi sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom!

Współpraca z wypożyczalnią Glasslift

W Glasslift skupiamy się na tym, by oferować naszym klientom wyłącznie przetestowane i wielokrotnie przez nas sprawdzone rozwiązania. Wynajmujemy profesjonalne mini żurawie – solo lub z doświadczonym operatorem. Warto skorzystać z tej opcji, gdy chcesz równolegle realizować dwie, czy więcej inwestycji, szukasz zamiennika dla własnej maszyny, która uległa awarii lub chcesz przetestować mini żurawia zanim kupisz nowego.

Jesteś zainteresowany wynajmem? Potrzebujesz pomocy w wyborze mini żurawia?
W Glasslift znajdujemy rozwiązania i dobieramy odpowiednie maszyny.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Nasza oferta mini żurawi na wynajem

mini żuraw w mieście
BG LIFT M060

Max. udźwig: 580 kg
Max. zasięg: 4,25 m
Waga: 978 kg

miniżuraw w mieście
BG LIFT M250

Max. udźwig: 2 500 kg
Max. zasięg: 16 m
Waga: 2 565 kg

miniżuraw na budowie
BG LIFT M400

Max. udźwig: 4 000 kg
Max. zasięg: 21 m
Waga: 4 935 kg

UNIC URW-1006

Max. udźwig: 10 000 kg
Max. zasięg: 30,7 m
Waga: 14 000 kg

Unic 295

Max. udźwig: 580 kg
Max. zasięg: 4,25 m
Waga: 978 kg

Wypełnij prosty formularz kontaktowy i poznaj dokładną ofertę.
Skontaktuj się
Skontaktuj się

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice