Napis szklane
02

Wsparcie fachowców Glasslift

Pomoc w pracach szklarskich

Dzisiaj spora część konstrukcyjna budynków powstaje nie z pustaków, czy cegieł, lecz ze szkła. Szkli się nie tylko okna tarasowe, ale też całe ściany w salonach, czy ogrody zimowe i oranżerie. Aby możliwe było stabilne osadzenie szkła w elementach konstrukcyjnych z drewna, czy aluminium, polecamy wykorzystanie mini żurawia. Doskonale poradzi on sobie z tym zadaniem, zapewniając łatwy dostęp nawet do trudno dostępnych miejsc.

W dzisiejszych czasach buduje się też w miejscach trudno dostępnych lub na skarpach, gdzie nie prowadzi pełnowymiarowa droga dojazdowa, gdzie grunt jest grząski, gdzie jest wąsko czy wysoko. Dla nas nie stanowi to żadnego problemu, bo dysponujemy sprzętem, który jest zwinny, kompaktowy, mocny, a zarazem ma duży zasięg w pionie i poziomie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Podajemy pakiety szybowe, ramy drewniane, aluminiowe, stalowe. Całe konstrukcje lub tylko ich pojedyncze części. Zatrudnij nas do prac związanych ze szkleniem ścianek, budową ogrodów zimowych, zabudową tarasów, montażem daszków szklanych w różnych kształtach i wielkościach.

03

Video

100% skuteczności

Zobacz, jak działamy w terenie. Obejrzyj filmiki i zdjęcia z montażów, które pokazują, jak przebiega praca z udziałem specjalistów i maszyn Glasslift. Serdecznie zapraszamy!

Logotyp
Nie wiesz, które maszyny wybrać dla swoje firmy? Zgłoś się do nas.
W Glasslift znajdujemy rozwiązania i dobieramy odpowiednie maszyny.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice