1. Start
  2. Sprzedaż
  3. Nowe
  4. Mini żurawie
01

Mini żurawie

Oferta sprzętu na sprzedaż

Praca z wykorzystaniem mini żurawi jest znacznie bardziej precyzyjna, szybsza i wygodniejsza. Urządzenia marki BG Lift doskonale radzą sobie z przenoszeniem elementów na krótkich dystansach w systemie „Pick and carry”. Nie bez powodu są nazywane arcydziełami współczesnej inżynierii – potwierdzi to każdy, kto miał okazję pracować na mini żurawiu do szyb.

Chcesz zobaczyć nowe żurawie na sprzedaż? Śledź naszą stronę lub skontaktuj się, by zamówić spersonalizowaną ofertę handlową.

Nie wiesz, które urządzenie dobrać do zadań w Twojej firmie?
Nasi doradcy chętnie pomogą w dobraniu odpowiednich produktów.
Porozmawiaj z doradcą
Porozmawiaj z doradcą
02

Mini żurawie BG Lift

Arcydzieła współczesnej inżynierii

BF Lift to ceniony i szanowany w branży podnośników producent. Włoska firma specjalizuje się w projektowaniu cudów inżynieryjnych i podobnie jak inna marka, z którą współpracujemy (japońska Maeda) zapewnia dostęp do najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń. W Glasslift nie mogło więc zabraknąć mini żurawi, które świetnie sprawdzają się na polskich placach budów – wewnątrz i na zewnątrz obiektów.
Urządzenia dystrybuowane za naszym pośrednictwem odznaczają się nowoczesnymi technologiami i zaawansowanymi funkcjami. Nie tylko ich wyposażenie jest bogate – zachwyt wzbudza także obudowa wykonana z wyselekcjonowanych komponentów wysokiej jakości.

Osoby, które szukają mini żurawi do szkła – kompaktowych, lekkich, a zarazem mocnych i zwrotnych o mało inwazyjnym działaniu, na pewno zachwycą się maszynami BG Lift oraz Maeda. Te mini żurawie znajdują obecnie wiele zastosowań w branży budowlanej i nie tylko. Są wygodne w przewożeniu przyczepach, więc z ich wykorzystaniem obsłużysz niejedną inwestycję w regionie!

Włoskie i japońskie mini żurawie – dostępne modele

Oprócz żurawi BG Lift w naszej ofercie dostępne są modele marki Maeda. Włoski i japoński design połączone z nowymi technologiami i zaawansowanymi funkcjami gwarantują najlepszą jakość prac terenowych. Nasi klienci mogą skorzystać z cudów techniki takich jak BG Lift M0600, M250, M400 oraz Maeda MC 285C i MC 405.
Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się ze specyfikacją techniczną i opisem każdego urządzenia. Na naszej stronie znajdziesz wiele istotnych informacji na temat dostępnych mini żurawi, więc podjęcie decyzji zakupowej przyjdzie Ci niezwykle łatwo.

Działamy na terenie całej Polski, dlatego nasz przedstawiciel chętnie spotka się z Tobą w siedzibie Twojego przedsiębiorstwa, aby przedstawić spersonalizowaną ofertą mini żurawi do szyb. Jeżeli preferujesz inny sposób otrzymania broszur, zadzwoń do nas lub napisz. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działam na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice