1. Start
  2. Sprzedaż
  3. Nowe
  4. Mini żurawie
01

Mini żurawie do szyb na sprzedaż | Glasslift

Oferta sprzętu na sprzedaż

Praca z wykorzystaniem mini żurawi jest znacznie bardziej precyzyjna, szybsza i wygodniejsza. Urządzenia takich marek jak BG Lift i Unic doskonale radzą sobie z przenoszeniem elementów na krótkich dystansach w systemie „Pick and carry”. Nie bez powodu są nazywane arcydziełami współczesnej inżynierii – potwierdzi to każdy kto miał okazję pracować na naszych żurawiach.

Chcesz zobaczyć nowe żurawie na sprzedaż? Śledź naszą stronę, social media lub skontaktuj się, by zamówić spersonalizowaną ofertę handlową.

Nie wiesz, które urządzenie dobrać do zadań w Twojej firmie?
Nasi doradcy chętnie pomogą w wybraniu odpowiednich produktów.
Porozmawiaj z doradcą
Porozmawiaj z doradcą
02

Mini żurawie do szyb BG Lift

Arcydzieła współczesnej inżynierii

BF Lift to ceniony i szanowany w branży podnośników producent. Włoska firma specjalizuje się w projektowaniu cudów inżynieryjnych i podobnie jak dwie japońskie marki – Unic i Maeda zapewniają dostęp do najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń. W Glasslift nie mogło więc zabraknąć mini żurawi, które świetnie sprawdzają się na polskich placach budów – wewnątrz i na zewnątrz obiektów.
Urządzenia dystrybuowane za naszym pośrednictwem odznaczają się nowoczesnymi technologiami i zaawansowanymi funkcjami. Nie tylko ich wyposażenie jest bogate – zachwyt wzbudza także obudowa wykonana z wyselekcjonowanych komponentów wysokiej jakości.

Osoby, które szukają mini żurawi do przenoszenia szkła i innych specjalistycznych zadań – kompaktowych, lekkich, a zarazem mocnych i zwrotnych o mało inwazyjnym działaniu, na pewno zachwycą się maszynami BG Lift oraz Unic. Te mini żurawie znajdują obecnie wiele zastosowań w branży budowlanej i nie tylko. Są wygodne w przewożeniu na przyczepach, więc z ich wykorzystaniem obsłużysz niejedną inwestycję w regionie!

Mini żuraw do szyb – zainwestuj w nową maszynę

Jeżeli zależy Ci na tym, aby mieć na własność mini żurawia do szyb, zdecyduj się na zakup w Glasslift. Nasza oferta na pewno zaspokoi Twoje potrzeby i pozwoli przeprowadzić inwestycję, która okaże się opłacalna i szybko się zwróci. Dlaczego? Ponieważ będziesz mógł swobodnie decydować o tym, jak i gdzie będzie pracowało urządzenie. Dysponowanie nim pozwoli Ci obsługiwać więcej miejsc, działać wydajniej i oszczędzać czas. Pod względem wizerunkowym Twoja firma też zyska. Klienci docenią to, że do obsługi wybierasz nowoczesne rozwiązania o zaawansowanym technologicznie wyposażeniu.

W naszej ofercie czeka na Ciebie mini żuraw do szyb, który pomimo niewielkich rozmiarów, skrywa dużą moc. Jego największym atutem jest zwinność – łatwość manewrowania sprawi, że nawet mniej doświadczony operator poradzi sobie w pracy na wąskim, ograniczonym, nieustawnym terenie.

Dlaczego warto kupić mini żurawia do przenoszenia szyb i innych specjalistycznych zadań?

Pomimo swojej nazwy, mini żuraw jest urządzeniem wszechstronnym, stworzonym do przenoszenia na krótkich dystansach ładunków o znacznej masie i powierzchni. Jeśli ich struktura jest gładka, nie mają wygodnych uchwytów, a podniesienie ich metodą ręczną budzi wątpliwości, nie ryzykuj. Wesprzyj działania na placu budowy – zarówno związane z montażem, jak i wymianą, czy naprawą elementów żurawiem z naszej oferty. To niezawodna i stabilna, szybka i precyzyjna w działaniu maszyna, która zdecydowanie usprawnia wszystkie prace.

Do naszej oferty włączyliśmy wyłącznie najlepsze maszyny takich marek jak Unic, BG Lift oraz BG Maeda. To współczesne rozwiązania o ponadprzeciętnych parametrach i jakości zaspokajającej nawet największe oczekiwania. Wraz z zakupieniem ich u nas zyskujesz merytoryczne wsparcie i szkolenie z obsługi, a potem opiekę posprzedażową i dostęp do autoryzowanego serwisu.

Masz pytania? Chcesz poznać ofertę wraz z wyceną? Porównać żurawie między sobą? Doradcy Glasslift czekają, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i dostarczyć Ci wszystkich niezbędnych do podjęcia decyzji zakupowej informacji o urządzeniach. Zapraszamy!

Włoskie i japońskie mini żurawie – dostępne modele

Oprócz żurawi BG Lift w naszej ofercie dostępne są modele marki Unic. Włoski i japoński design połączone z nowymi technologiami i zaawansowanymi funkcjami gwarantują najlepszą jakość prac terenowych. Nasi klienci mogą skorzystać z cudów techniki takich jak jak BG Lift M0600, M250, M400, CWE 315 i CWE 325 oraz Unic URW-094, URW-095, URW-245, URW-295, URW-376, URW-506, URW-547, URW-706-2 oraz URW-1006.
Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się ze specyfikacją techniczną i opisem każdego urządzenia. Na naszej stronie znajdziesz wiele istotnych informacji na temat dostępnych mini żurawi, więc podjęcie decyzji zakupowej przyjdzie Ci niezwykle łatwo.

Działamy na terenie całej Polski, dlatego nasz przedstawiciel chętnie spotka się z Tobą w siedzibie Twojego przedsiębiorstwa, aby przedstawić spersonalizowaną ofertą mini żurawi do szyb. Jeżeli preferujesz inny sposób otrzymania broszur zadzwoń do nas lub napisz. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

miniżuraw

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice