1. Start
  2. Sprzedaż
  3. Używane
01

Maszyny używane

Sprzedaż w korzystnych cenach

Prowadząc sprzedaż nowoczesnych urządzeń dźwigowych i akcesoriów ułatwiających podnoszenie materiałów budowlanych o różnym charakterze, postanowiliśmy włączyć do asortymentu także maszyny używane. Są to mini żurawie, ssawki oraz podnośniki, które były już eksploatowane, lecz zostały wymienione na inne. Zazwyczaj dzieje się to na tyle szybko, że nie zdążyły się jeszcze zużyć i po drobnym liftingu, solidnym przeglądzie, uzupełnieniu materiałów eksploatacyjnych mogą posłużyć kolejnym fachowcom.

Używane maszyny, zanim trafią do sprzedaży, są przez nas sprawdzane. Dajemy gwarancję na to, że będą pracować niezawodnie jeszcze przez wiele roboczogodzin. Z uwagi jednak na to, że pochodzą z „odzysku”, maszyny używane są znacznie tańsze od nowych. Oznacza to możliwość zaoszczędzenia sporej kwoty pieniędzy już na starcie. Dlatego, bez względu na to, czy zakładasz, rozbudowujesz, modernizujesz firmę, czy zmieniasz profil jej działalności, rozważ używane maszyny dźwigowe dostępne w asortymencie Glasslift.

Ogłoszenia
Chcesz skorzystać z oferty maszyn używanych? Masz pytania?
Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytanie i pomogą w zakupie.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami
02

Maszyny używane czy nowe?

Sprawdź, które rozwiązanie sprawdzi się w Twojej firmie
Maszyny używane
  • kosztują mniej od maszyn nowych – są tańsze niekiedy nawet o kilkanaście-kilkadziesiąt procent,
  • są w pełni sprawne technicznie i zadbane pod kątem wizualnym,
  • zazwyczaj to starsze modele współczesnych odpowiedników, więc mogą mieć mniej elektroniki – dobra opcja dla tych przedsiębiorców, którzy wolą mniej skomplikowane systemy obsługi i sterowania,
  • są przez nas serwisowane, zapewniamy dostęp do kompatybilnych z nimi części zamiennych,
  • są dostępne „od ręki” – dokładnie widzisz, co kupujesz.

 

Maszyny nowe
  • są droższe od maszyn używanych,
  • w większości są sprowadzane na zamówienie, dlatego często trzeba na nie czekać,
  • nie zawsze są dostępne na tyle, żeby móc je przetestować.
Maszyny używane – kupuj u zaufanego sprzedawcy

W poszukiwaniu maszyn używanych na pewno warto zwrócić się do zaufanego, autoryzowanego sprzedawcy. Glasslift to partner w biznesie wielu wykonawców, przedsiębiorców decydujących się na oryginalne urządzenia zdecydowanie wspierające ich codzienne prace w terenie. Do montażu, transportu na krótkich odcinkach, przenoszenia świetnie sprawdzają się nasze mini żurawie – niekoniecznie nowe.

My możemy zagwarantować pełną sprawność techniczną sprzętów, które już wcześniej były eksploatowane. Nie wiesz natomiast, co kupiłbyś w innym punkcie, a zwłaszcza bezpośrednio od prywatnej osoby. Nie ryzykuj – oszczędzaj czas i pieniądze nabywając używane maszyny w Glasslift. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i będziemy Ci służyć pomocą przy porównywaniu i wybieraniu najlepszych ofert.

 

Sprawdź ofertę sprzedaży nowych maszyn
Sprawdź nowe maszyny na sprzedaż
Sprawdź nowe maszyny na sprzedaż

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice