Napis szklane
02

Wsparcie na produkcji

Kompaktowe rozwiązania dla ograniczonych przestrzeni

Zakres prac, jakie możemy wykonać dla właścicieli linii produkcyjnych jest naprawdę szeroki. Współpraca z operatorami takich miejsc zawsze dobrze się układa. Wpływa na to przede wszystkim nasza wiedza i zaangażowanie w powierzone projekty – ale nie tylko. Warto też zaznaczyć, że posługujemy się sprzętem, który bez trudu odnajduje się i manewruje nawet w trudnych miejscach. Jak to możliwe?

Żurawie i dźwigi są kompaktowe, mają za to szeroki rozstaw nóg, które można konfigurować na dziesiątki sposobów – w pionie, poziomie i innych niestandardowych ustawieniach. Warto zaangażować je w miejscach, gdzie zależy nam na utrzymaniu czystości, pracy cichej i nieprzeszkadzającej innym pracownikom. Co ważne, nasze maszyny są ekologiczne, a działają w tak nieinwazyjny sposób, że nie trzeba nawet zatrzymywać produkcji.

Służymy pomocą przy obsłudze linii produkcyjnych – na etapie montażu, demontażu, relokacji zarówno pojedynczych maszyn, jak i całych ciągów. Zakres prac, w jakich Cię wspieramy to przede wszystkim składanie pras drukarskich, dowożenie elementów maszyn składanych na miejscu, przebudowa lub wymiana części, pomoc w prowadzonych naprawach i konserwacjach.

03

Video

100% skuteczności

Zobacz przykładowe realizacje, które dzięki pomocy urządzeń i specjalistów Glasslift przebiegły znacznie sprawniej i bezpieczniej. Współpracowaliśmy m.in. drukarniami, fabrykami elektroniki i motoryzacji.

Logotyp
Nie wiesz, które maszyny wybrać dla swoje firmy? Zgłoś się do nas.
W Glasslift znajdujemy rozwiązania i dobieramy odpowiednie maszyny.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice