Napis szklane
02

Pomoc na budowie

Niezawodne urządzenia budowlane

Dzięki naszym urządzeniom budowlanym i maszynom uniwersalnym, przenoszenie materiałów budowlanych oraz szalunków przebiega sprawnie i przy minimalnym wysiłku ze strony ekipy budowlanej.

Kiedy wezwać specjalistów z Glasslift? Właściwie każdy moment jest dobry! Możemy kompleksowo wesprzeć działania budowlane, szczególnie w wietrzne dni. Dlaczego? Kiedy warunki pogodowe nie pozwalają na uruchomienie pełnowymiarowego żurawia, prace na budowie wówczas stoją w miejscu. Dzięki kompaktowym mini żurawiom mogą być kontynuowane w bezpieczny sposób. Tym samym czynności budowlane przebiegną zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy podczas inwestycji prowadzonych na trudnym, słabo dostępnym terenie. Obsługujemy ciężkie terenowo budowy usytuowane nad jeziorem, na skarpie, gdzie nikt inny nie dojedzie. Uczestniczymy we wszystkich pracach – przebudowach na tarasach, przenoszeniu płyt kamiennych wielkogabarytowych, które nie mieszczą się do wind, a na klatce schodowej mogłyby ulec uszkodzeniom. Szklenie tarasu w wieżowcu? A może wymiana okien? Jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas budowy i remontu.

03

Video

100% skuteczności

Pracujemy na różnych budowach, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Zobacz, jak wygląda nasz udział w tego typu inwestycjach i zamów usługi mini dźwigiem w szczególnie wymagających miejscach.

Logotyp
Nie wiesz, które maszyny wybrać dla swoje firmy? Zgłoś się do nas.
W Glasslift znajdujemy rozwiązania i dobieramy odpowiednie maszyny.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice