1. Start
 2. Sprzedaż
 3. Nowe
 4. Manipulatory
01

Manipulatory do szyb | Glasslift

Oferta manipulatorów do okien na sprzedaż

Manipulatory do szkła świetnie sprawdzają się przy przenoszeniu różnych ładunków, głównie szyb na placach budów, w magazynach i halach przemysłowych oraz zakładach produkcyjnych. Radzą sobie z różnymi obciążeniami i są przystosowane do pracy nawet w wymagających warunkach. Z uwagi na kompaktowy rozmiar idący w parze z dużą mocą sprzedawane przez nas nowe manipulatory do szyb doskonale nadają się do wykorzystania nie tylko na zewnątrz, ale też wewnątrz budynków. Z precyzją podniosą szklane tafle i całe okna, a także inne elementy o gładkiej powierzchni.

Nie wiesz, które urządzenie dobrać do zadań w Twojej firmie?
Nasi doradcy chętnie pomogą w dobraniu odpowiednich produktów.
Porozmawiaj z doradcą
Porozmawiaj z doradcą
02

Nowoczesne manipulatory do przenoszenia szyb

Z przyjemnością prezentujemy naszym klientom różnorodną i bogatą ofertę manipulatorów wewnętrznych oraz zewnętrznych. To w większości urządzenia marki Smartlift – duńskiego producenta kierującego się jakością, funkcjonalnością oraz innowacyjnością w projektowaniu sprzętów do przenoszenia. Manipulatory do szyb są niezawodne, a wiemy to, bo sami wykorzystujemy je w codziennej pracy. Możliwość dopasowania manipulatora do swoich potrzeb tak pod kątem udźwigu, jak i zasięgu sprawia, że przedsiębiorcom znacznie łatwiej jest prowadzić nawet bardziej skomplikowane prace.

Manipulatory do szyb – realne wsparcie Twojej pracy

Postępująca automatyzacja w branży przemysłowej, przy produkcji i montażu stolarki otworowej sprawia, że praca postępuje szybciej i odbywa się bardziej precyzyjnie. Nie bez znaczenia jest to, że manipulatory do szkła odciążają ludzi, poprawiając bezpieczeństwo pracowników. Twój zespół na to zasługuje, dlatego nie zwlekaj dłużej z doposażeniem go w urządzenia Smartlift – kompaktowe, mobilne, łatwe w obsłudze i manewrowaniu nawet na ograniczonej przestrzeni. Docenisz je za wydajność i już niebawem nie będziesz pamiętał, jak mogłeś sobie bez nich radzić!

Manipulator do okien – nasz asortyment

Interesuje Cię manipulator do okien? W asortymencie Glasslift czekają na Ciebie manipulatory do okien, które mocno wspierają prace budowlane oraz remontowe. Manipulator do przenoszenia szyb przydaje się przy:

 • transportowaniu różnych obiektów na magazynie i placu budowy,
 • załadunku i rozładunku z/na samochody,
 • montażu parterowym i na pierwszym piętrze,
 • pracy na małej, ciasnej i ograniczonej przestrzeni,
 • pracy na zewnątrz lub wewnątrz,
 • podnoszeniu szkła,
 • podnoszeniu materiałów o gładkiej i jednolitej strukturze,
 • pracach montażowych.

W ofercie czeka na Ciebie manipulator do okien, który na pewno spełni konkretne oczekiwania. Naszym klientom rekomendujemy głównie sprzęty Smartlift odznaczające się bardzo solidną konstrukcją, intuicyjną obsługą, wysoką wydajnością oraz dużym udźwigiem.

W asortymencie, przeznaczone do sprzedaży są manipulatory do przenoszenia szyb:

 • Smartlift SL309 OUTDOOR,
 • Smartlift SL408 HL OUTDOOR,
 • Smartlift SL608 HL OUTDOOR,
 • Smartlift SL1009 OUTDOOR,
 • Smartlift SL400 RT SKYLIFTER.

Oprócz tych manipulatorów do okien polecamy też Trolley ST1300. Chętnie zaprezentujemy Ci możliwości każdego z nich i odpowiemy na pytania związane z funkcjami i sposobem obsługi oraz działania manipulatorów do okien. Doradcy Glasslift mają wiedzę praktyczną, dlatego możesz liczyć na merytoryczną obsługę oraz techniczne informacje od ekspertów.

Serdecznie zachęcamy też do zapoznania się z opisem i parametrami technicznymi każdego manipulatora do okien. Pozwoli Ci to dokładniej porównać je między sobą, uwzględniając charakter prac, miejsce ich prowadzenia, wagę podnoszonych ładunków oraz dystans.

Manipulator do przenoszenia szyb może być obsługiwany przez osobę, która ma uprawnienia na wózki widłowe z mechanicznym napędem podnoszenia. Sterowanie ramieniem odbywa się w przypadku tej grupy urządzeń przez pilota przewodowego lub bezprzewodowego, a  jazda w przód-tył za pomocą manetki. Łatwa obsługa manipulatora do przenoszenia szyb to zaleta tego rozwiązania, którą szybko docenisz.

Inwestycja we własne manipulatory do szyb

Zakup manipulatora do szyb to naturalny krok w kierunku rozwoju, jaki powinna wykonać każda firma z perspektywami. Prowadzisz przedsiębiorstwo, które chce realizować więcej zleceń i skracać czas trwania każdej inwestycji? Gwarantujemy Ci atrakcyjne warunki zakupu i wsparcie doradcy na każdym etapie – od wyboru, przez transport, aż po instruktaż z obsługi. Możesz też umówić się na prezentację urządzenia w terenie oraz testy.

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami. Zamów manipulatory do przenoszenia szkła marki Smartlift i uzyskaj na nie 12-miesięczną gwarancję. Po sprzedaży zapraszamy do nas, gdy będzie potrzebny przegląd lub naprawa urządzenia z wymianą niezbędnych części – dysponujemy dobrze wyposażoną bazą sprzętową.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu marki Smartlift na Facebooku.

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice