1. Start
  2. Sprzedaż
  3. Nowe
  4. Manipulatory
01

Manipulatory do szyb

Oferta manipulatorów na sprzedaż

Manipulatory świetnie sprawdzają się przy przenoszeniu różnych ładunków, głównie szyb na placach budów, w magazynach i halach przemysłowych. Radzą sobie z różnymi obciążeniami i są przystosowane do pracy nawet w wymagających warunkach. Z uwagi na kompaktowy rozmiar idący w parze z dużą mocą, sprzedawane przez nas nowe manipulatory do szyb doskonale nadają się do wykorzystania nie tylko na zewnątrz, ale też wewnątrz budynków. Z precyzją podniosą szklane tafle i całe okna, a także inne elementy o gładkiej powierzchni.

Nie wiesz, które urządzenie dobrać do zadań w Twojej firmie?
Nasi doradcy chętnie pomogą w dobraniu odpowiednich produktów.
Porozmawiaj z doradcą
Porozmawiaj z doradcą
02

Nowoczesne manipulatory do przenoszenia szyb

Z przyjemnością prezentujemy naszym klientom różnorodną i bogatą ofertę manipulatorów wewnętrznych oraz zewnętrznych. To w większości urządzenia marki Smartlift – producenta kierującego się jakością, funkcjonalnością oraz innowacyjnością w projektowaniu sprzętów do przenoszenia. Manipulatory do szyb są niezawodne, a wiemy to, bo sami wykorzystujemy je w codziennej pracy. Możliwość dopasowania manipulatora do swoich potrzeb tak pod kątem udźwigu, jak i zasięgu sprawia, że przedsiębiorcom znacznie łatwiej jest prowadzić nawet bardziej skomplikowane prace na wysokościach.

Manipulatory do szyb – realne wsparcie Twojej pracy

Postępująca automatyzacja w branży przemysłowej, przy produkcji i montażu stolarki otworowej sprawia, że praca postępuje szybciej i odbywa się bardziej precyzyjnie. Nie bez znaczenia jest to, że manipulatory do szkła odciążają ludzi, poprawiając bezpieczeństwo pracowników. Twój zespół na to zasługuje, dlatego nie zwlekaj dłużej z doposażeniem go w urządzenia Smartlift – kompaktowe, mobilne, łatwe w obsłudze i manewrowaniu nawet na ograniczonej przestrzeni. Docenisz je za wydajność i już niebawem nie będziesz pamiętał, jak mogłeś sobie bez nich radzić!

Inwestycja we własne manipulatory do szyb

Zakup manipulatora do szyb to naturalny krok w kierunku rozwoju, jaki powinna wykonać każda firma z perspektywami. Prowadzisz przedsiębiorstwo, które chce realizować więcej zleceń i skracać czas trwania każdej inwestycji? Gwarantujemy Ci atrakcyjne warunki zakupu i wsparcie doradcy na każdym etapie – od wyboru, przez transport, aż po instruktaż z obsługi. Możesz też umówić się na prezentację urządzenia w terenie oraz testy.

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami. Zamów manipulatory do przenoszenia szkła marki Smartlift i uzyskaj na nie 12-miesięczną gwarancję. Po sprzedaży zapraszamy do nas, gdy będzie potrzebny przegląd lub naprawa urządzenia z wymianą niezbędnych części – dysponujemy dobrze wyposażoną bazą sprzętową.

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działam na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice