1. Start
  2. Obsługiwane branże
01

Obsługiwane branże

Uniwersalne maszyny dla wielu branż

Nasze maszyny są na tyle uniwersalne i tak wspierające, że można z powodzeniem wykorzystywać je do wielu prac serwisowych, montażowych, transportowych. Z usług naszej wypożyczalni oraz sklepu Glasslift ze sprzętem nowym i używanym chętnie korzystają firmy szklarskie, budowlane, zajmujące się montażem klimatyzacji i wentylacji, zakłady produkcyjne, dekarze i cieśle. Na koncie mamy też wiele nietypowych zleceń zrealizowanych w kościołach – przenoszenie rzeźb, czy zabytkowych organów.

Nie znalazłeś informacji o swojej branży? Masz nietypowe zlecenie? Nie wahaj się do nas zadzwonić lub napisać. Z dużym prawdopodobieństwem otrzymasz u nas pomoc, jakiej oczekujesz. Jesteśmy otwarci na wszystkie wyzwania, a do ich realizacji zawsze wybieramy odpowiednie narzędzia i urządzenia.

Wybierz branżę, w której działasz i sprawdź dostępne maszyny.
Jeśli masz pytania, nasi doradcy chętnie pomogą.
Porozmawiaj z doradcą
Porozmawiaj z doradcą
02

Maszyny, na których możesz polegać

Od branży szklanej aż po kamieniarstwo – nasze maszyny są gotowe do pracy we wszystkich zakładach i w plenerze. Świetnie radzą sobie z przenoszeniem szkła, kamienia, stali, zarówno pojedynczych elementów, jak i całych konstrukcji. Stanowią realne wsparcie w realizowaniu prac związanych z przenoszeniem na krótkich dystansach, załadunkiem i rozładunkiem. Jednak najczęściej eksploatowane są w miejscach o ograniczonej powierzchni – wąskich, do których można dostać się tylko jednymi wąskimi drzwiami.

Obsługujemy wszystkie branże, w pracy skupiając się przede wszystkim na utrzymaniu dobrego tempa i standardu realizacji, jak również maksymalnego wsparcia naszych klientów. Możliwość przyspieszenia działań, jak również odciążenia ludzi i rezygnacji z ryzykownych, niebezpiecznych eksperymentów – dobre, w pełni sprawne dźwigi i żurawie zapewniają najlepszy standard.

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice