WYNAJEM I SPRZEDAŻ

Urządzenia

Nowoczesne urządzenia dla Twojej firmy

W ofercie Glasslift są dostępne wydajne duńskie manipulatory Smartlift. Możesz je wykorzystać do przenoszenia szyb tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania tradycyjnych rozwiązań, np. we wnętrzach galerii handlowych, zakładów i hal. Oferujemy wytrzymałe urządzenia, z którymi z łatwością osiągniesz oczekiwaną precyzję działania. Współpracujemy z producentem Smartlift, ponieważ chcemy dostarczać naszym klientom wyłącznie sprzęty wysokiej jakości. Manipulatory tej marki pozwalają na montaż szyb nawet w wąskich przestrzeniach.

Atrakcyjne warunki wynajmu

Oferujemy klientom zaawansowane manipulatory i dwie opcje ich wynajmu. Możesz skorzystać z wariantu na wynajem samego urządzenia lub zdecydować się na korzystanie ze sprzętu z doświadczonym operatorem. W Glasslift dbamy, by nasi pracownicy byli specjalistami i wykonywali swoją pracę z należytym zaangażowaniem. Jeździmy po całej Polsce, pomagając klientom w szybkiej i sprawnej realizacji powierzonych zleceń. Mamy duże doświadczenie i chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych i trudnych zadań – im bardziej skomplikowana praca, tym lepiej! Jeśli chcesz na żywo zobaczyć, jak działają nasze podnośniki, umów się na prezentację.

Stałe wsparcie

W Glasslift kluczowe znaczenie ma dla nas nawiązanie długofalowej współpracy z klientami. Dlatego świadczymy usługi przez cały okres wynajmu urządzeń. Prowadzimy konsultacje i pomagamy w bieżącej obsłudze technicznej dostarczanego sprzętu. Doświadczeni pracownicy serwisu są do dyspozycji naszych klientów, jako operatorzy podnośników lub konsultanci techniczni.

Działamy szybko i profesjonalnie

na terenie całej Polski