1. Start
  2. Sprzedaż
  3. Nowe
  4. Wózki transportowe
01

Wózki transportowe – sprzedaż

Oferta wózków transportowych na sprzedaż

Przewożenie surowców wykorzystywanych w produkcji, komponentów lub gotowych wyrobów wymaga zastosowania urządzeń wspierających transport. Na krótkich dystansach – placach manewrowych i załadunkowych, placach budowy, w halach produkcyjnych i magazynach. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc w przewożeniu sprawdzą się wózki transportowe naszego autorstwa. Seria GLW 800 oraz GLW 100 to propozycje warte rozważenia.

Chętnie przybliżymy Ci tę ofertę szczegółowo, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji i zakup urządzenia w Glasslift. Celem, jaki nam przyświecał było stworzenie wózka o parametrach, których do tej pory nie miał żaden inny konkurencyjny produkt z tej kategorii. Czy to się udało? Fakt, że sprzedaliśmy już setki wózków z tej kategorii i sami nadal aktywnie z nich korzystamy to najlepszy dowód na to, że odnieśliśmy sukces.

Nie wiesz, które urządzenie dobrać do zadań w Twojej firmie?
Nasi doradcy chętnie pomogą w dobraniu odpowiednich produktów.
Porozmawiaj z doradcą
Porozmawiaj z doradcą
02

Wózki Glasslift – wygodny i wydajny transport

Wsparcie w przewozie i montażu

Przy sprzedaży sprzętów wspierających transport i montaż, w tym także wózków kierujemy się zawsze interesem klienta. Zależy nam na płynnej komunikacji z odbiorcą, dlatego uważnie wysłuchujemy, jakie masz oczekiwania, a dopiero potem przedstawiamy ofertę.

Kierujemy do Ciebie dwie podstawowe opcje wózków transportowych, które różnią się udźwigiem, funkcjami, konstrukcją oraz wyposażeniem. Glasslift jako sprzedawca, ale też producent wózków transportowych to Twój partner w biznesie. Za sprawą udostępnianych rozwiązań dajemy Ci możliwość przyspieszenia codziennej pracy oraz rozszerzenia zakresu działań także na usługi nietypowe.

Zapewniamy także kompleksową obsługę posprzedażową. Koncentruje się ona na dostarczaniu wysokiej klasy usług serwisowych i doradczych. Konserwujemy części oraz wymieniamy je w razie zużycia. Umożliwia nam to doskonale wyposażona baza sprzętowa.

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działam na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice