1. Start
  2. Wynajem
  3. Mini żurawie Poznań
01

Mini żurawie wynajem Poznań | Glasslift

Czy potrzebujesz sprawdzonych narzędzi, które mogą usprawnić Twoje prace związane z przenoszeniem na krótkie odległości? Jeśli tak, to nasza firma oferuje idealne rozwiązanie. Glasslift proponuje wynajem mini żurawi w Poznaniu, które charakteryzują się doskonałą wydajnością, osiągami oraz wyposażeniem. Nasza oferta obejmuje produkty BG Lift, których używamy z pełnym zaufaniem jako praktycy od wielu lat. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi urządzeniami dostępnymi do wynajęcia.

Wynajem mini żurawi w Poznaniu – dostępne narzędzia

Nasza propozycja obejmuje najwyższej jakości narzędzia – profesjonalne i efektywne. Składa się ona wyłącznie z efektywnego sprzętu, który spełnia wszystkie standardy techniczne i jakościowe oraz jest przygotowany do wykonywania prac na wysokościach. Dzięki mini żurawiom dostępnym w naszej ofercie, pracownicy Twojej firmy mogą bezpiecznie i precyzyjnie osiągnąć wyższe piętra budynków. Nasze mini żurawie, które sprawnie poruszają się na niewielkiej przestrzeni, świetnie sprawdzą się w prowadzeniu remontów, sprzątania czy montażu szkła w trudno dostępnych miejscach.

Asortyment mini żurawi na wynajem obejmuje modele:

Każda z maszyn posiada różne cechy techniczne, z których najważniejsze to maksymalny udźwig oraz zasięg. Dzięki temu łatwo znajdziesz w naszej ofercie narzędzie, które spełni Twoje wymagania i będzie odpowiednie dla profilu Twojej firmy oraz rodzaju wykonywanych prac. Nasi klienci mają również dostęp do wsparcia doradcy, który przedstawi im różne maszyny i pomoże wybrać tę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom. Możesz nam zaufać, ponieważ sami korzystamy z mini żurawi we własnej działalności i posiadamy długoletnie doświadczenie w ich sprzedaży oraz serwisowaniu. Wynajem mini żurawi to kolejna usługa, którą oferujemy i która idealnie odpowiada na potrzeby dzisiejszego rynku.

Mini żurawie – wynajem w Poznaniu się opłaca!

Jeżeli pragniesz przetestować mini żurawie w praktyce i zobaczyć ich moc, zwrotność oraz łatwość obsługi na własne oczy, to wynajem mini żurawia jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Jego elastyczność pozwala na dostosowanie okresu wynajmu do potrzeb, niezależnie czy jest to krótki czy długi czas. Dzięki temu optymalizujesz koszty, eliminując obawy związane z opłatami za przeglądy czy konserwacje. Wypożyczane narzędzia z Glasslift są w pełni sprawne i gotowe do użytku. Ponadto wynajem mini żurawi daje możliwość przetestowania sprzętu przed podjęciem decyzji o jego zakupie. Nasi doradcy zapewniają profesjonalne wsparcie i pomoc, odpowiadając na pytania oraz oferując szkolenia z obsługi. Jesteśmy przekonani, że standard obsługi wypożyczalni mini żurawi sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom!

Współpraca z wypożyczalnią Glasslift

W Glasslift skupiamy się na tym, by oferować naszym klientom wyłącznie przetestowane i wielokrotnie sprawdzone rozwiązania. Wynajmujemy profesjonalne mini żurawie – solo lub z doświadczonym operatorem. Warto skorzystać z tej opcji, gdy chcesz równolegle realizować dwie, czy więcej inwestycji, szukasz zamiennika dla własnej maszyny, która uległa awarii lub chcesz przetestować mini żurawia zanim kupisz nowego.

Jesteś zainteresowany wynajmem? Potrzebujesz pomocy w wyborze mini żurawia?
W Glasslift znajdujemy rozwiązania i dobieramy odpowiednie maszyny.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Nasza oferta mini żurawi na wynajem

mini żuraw w mieście
BG LIFT M060

Max. udźwig: 580 kg
Max. zasięg: 4,25 m
Waga: 978 kg

miniżuraw w mieście
BG LIFT M250

Max. udźwig: 2 500 kg
Max. zasięg: 16 m
Waga: 2 565 kg

miniżuraw na budowie
BG LIFT M400

Max. udźwig: 4 000 kg
Max. zasięg: 21 m
Waga: 4 935 kg

UNIC URW-1006

Max. udźwig: 10 000 kg
Max. zasięg: 30,7 m
Waga: 14 000 kg

Unic 295

Max. udźwig: 580 kg
Max. zasięg: 4,25 m
Waga: 978 kg

Wypełnij prosty formularz kontaktowy i poznaj dokładną ofertę.
Skontaktuj się
Skontaktuj się

Adres

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz

Pełen kontakt
Pełen kontakt

Działamy na terenie całej Polski

Mapa

Główna baza sprzętowa: Rzgów koło Łodzi

Pozostałe bazy sprzętowe: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice