WYNAJEM I SPRZEDAŻ

Urządzenia

Nowoczesne urządzenia wysokiej jakości

Klienci, którzy decydują się na wynajem urządzeń z Glasslift, mają dostęp do rozbudowanej bazy sprzętowej. Dbamy, by oferowane ssawki były nowoczesne i spełniały oczekiwania firm z różnych branż. Modele Schmalz to jedne z najnowocześniejszych urządzeń na rynku. Przekonaj się, jak doskonale działają ssawki do szyb. Korzystaj w codziennej pracy z nowoczesnych urządzeń VacuMaster marki Schmalz, które mają udźwig od 350 do 1000 kg. Przekonaj się, jak łatwo usprawnić pracę, gdy w Twoim parku maszynowym znajduje się nowoczesna ssawka do szyb. Wynajem urządzenia to opłacalne rozwiązanie! Co więcej, wynajmując mini żurawie, nasze chwytaki próżniowe dostaniesz w pakiecie!

Wynajem i współpraca

Od wielu lat oferujemy naszym klientom możliwość wynajęcia nowoczesnych urządzeń do transportu i montażu szkła. Obsługujemy firmy z różnych branż, dobierając maszyny do ich realnych potrzeb. Zależy nam, abyś mógł w pełni wykorzystać potencjał urządzenia wynajmowanego na okres krótko- lub długoterminowy. Ssawkę możesz odebrać w siedzibie naszej firmy lub wskazać nam dogodny dla Ciebie adres wysyłki.

Stałe wsparcie profesjonalistów

Zespół Glasslift tworzą ludzie z pasją i dużym doświadczeniem. Usługi przenoszenia szkła powierzamy naszym operatorom – specjalistom, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z klientami. Możesz liczyć na nasze wsparcie przez cały okres wynajmu urządzenia. Pomagamy z bieżącą obsługą maszyn, wspierając Cię w ich optymalnym wykorzystaniu. Decydując się na współpracę z Glasslift, zyskujesz dostęp do doskonale wyposażonej bazy sprzętowej oraz kompendium wiedzy naszych fachowców.

Działamy szybko i profesjonalnie

na terenie całej Polski