WYNAJEM I SPRZEDAŻ

Urządzenia

Urządzenia wysokiej jakości

W naszej ofercie znajdziesz duńskie manipulatory do przenoszenia szyb Smartlift, które wyróżniają się dużym zasięgiem i wysokością podnoszenia. W Glasslift polecamy naszym klientom wyłącznie sprzęt, który sami testowaliśmy. Dlatego możesz mieć pewność, że manipulator do przenoszenia szyb dostępny w naszej ofercie jest wytrzymały i wydajny. Co więcej, jego użytkowanie pozwoli Ci osiągnąć wymaganą precyzję działania. Urządzenia z serii Smartlift są na tyle manewrowe, że będziesz mógł montować  szyby nawet w bardzo wąskich przestrzeniach.

Atrakcyjne warunki zakupu

Pomożemy Ci na każdym etapie procesu zakupu profesjonalnego manipulatora. Wiemy, że urządzenia do transportu i montażu szkła – na przykład podnośnik próżniowy do szkła, powinny spełniać Twoje indywidualne wymagania. Dlatego w procesie sprzedaży skupiamy się na przygotowaniu spersonalizowanej oferty. Jeśli chcesz na żywo zobaczyć, jak pracuje manipulator, istnieje możliwość umówienia się na prezentację urządzenia oraz testy.

Opieka po sprzedaży

Na każde urządzenie udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Zajmujemy się również profesjonalnym serwisem sprzętu i wymianą niezbędnych części – dysponujemy dobrze wyposażoną bazą sprzętową. Nasi klienci mogą korzystać z naszej pomocy w zakresie obsługi technicznej urządzeń takich jak podnośnik do szkła. Doświadczeni pracownicy serwisu udzielają niezbędnych informacji i służą wsparciem w różnych, nawet bardzo skomplikowanych zleceniach.

Działamy szybko i profesjonalnie

na terenie całej Polski