SPRZEDAŻ

Profesjonalne urządzenia do transportu i montażu szkła

W Glasslift oferujemy profesjonalny sprzęt pochodzący z najlepszych fabryk w całej Europie. Potrzebujesz żurawi, ssawek do szkła lub manipulatorów? Szukasz wytrzymałych urządzeń, którymi uzupełnisz swoją bazę sprzętową? U nas kupisz sprzęt do transportu i montażu szkła, który gwarantuje bezpieczne i bezproblemowe wykonanie każdego zlecenia obejmującego montaż szyb w budynkach różnego typu i na różnej wysokości.

Skontaktuj się z nami! Zacznij wykorzystywać w swojej pracy bezpieczne i wydajne maszyny!

Kompleksowa obsługa i indywidualne podejście

Działamy na terenie całej Polski. Oferujemy nowoczesne i wytrzymałe: mini żurawie i dekarskie, ssawki do szkła oraz manipulatory. Dysponujemy dużą bazą sprzętową, a wszystkie dostępne modele, zanim trafią do klientów są przez nas testowane. W Glasslift spełniamy rygorystyczne oczekiwania dotyczące wydajności oferowanych urządzeń przeznaczonych do transportu i montażu szkła. Na oferowane maszyny udzielamy od 12 do 24 miesięcy gwarancji. Zajmujemy się profesjonalnym posprzedażowym serwisem urządzeń, a w ramach świadczonych usług zapewniamy naszym klientom dostęp do bazy części zamiennych.

Chcesz poznać szczegóły oferty?

Skontaktuj się z nami!

Nie chcesz przeznaczać środków na inwestycje? Sprawdź naszą ofertę na wynajem urządzeń do transportu i montażu szkła.

Fachowy dobór urządzeń

Wiele lat obecności na rynku pozwoliło nam wypracować standardy dobrej współpracy z klientami. Obecnie możemy zagwarantować indywidualne podejście i dostosowanie sprzętu do potrzeb każdej firmy. Zanim przedstawimy ofertę, skupiamy się na specyfice pracy oraz oczekiwaniach, jakie mają spełnić maszyny. Zależy nam, aby klient mógł wykorzystać cały potencjał urządzeń. Sprzęt dobieramy indywidualnie, by mieć pewność, że jego parametry spełniają określone oczekiwania. Co więcej, często umawiamy się z klientami na prezentację oraz przetestowanie urządzenia.

Stała współpraca

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem urządzeń. Wykonujemy przeglądy i konserwacje oraz wymieniamy części zamienne. Staramy się, by nasza baza sprzętowa była wyposażona w niezbędne materiały techniczne i eksploatacyjne. Dzięki regularnym przeglądom klienci mają pewność, że ich urządzenia są w dobrym stanie technicznym, a oni mogą skupić się na wydajnym wykonywaniu pracy.