WYNAJEM I SPRZEDAŻ

Urządzenia

Wysoka jakość urządzeń

W Glasslift staramy się zapewnić klientom wysoką jakość sprzętu i usług. Zależy nam, by nasza oferta była bezkonkurencyjna, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami z całej Europy. Mini żuraw do szyb marki BG Lift może być wykorzystywany w wąskich przestrzeniach, do których dostęp jest utrudniony, dlatego sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nasze mini żurawie mogą również pracować na piętrach wysokich obiektów.

Atrakcyjne warunki zakupu

W procesie sprzedaży kładziemy nacisk na indywidualny dobór urządzeń do faktycznych wymagań po to, abyś mógł w pełni wykorzystać potencjał maszyny w swojej firmie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie zakupu żurawia. Pomagamy w załatwianiu niezbędnych formalności: badań UDT po to, by w dniu odbioru sprzęt był całkowicie gotowy do użytku. Przy odbiorze mini żurawia z naszej bazy sprzętowej otrzymasz od nas komplet dokumentów oraz zostaniesz przeszkolony z obsługi urządzenia. Jeśli przed zakupem chcesz sprawdzić, jak działa urządzenie, możemy zorganizować jego prezentację.

Opieka posprzedażowa

Okres gwarancji na mini żurawie wynosi 12 miesięcy. Klienci Glasslift mogą liczyć na pomoc i wsparcie w czasie trwania gwarancji oraz po jej zakończeniu. Nasi serwisanci wykonują niezbędne przeglądy oraz wymiany części, by zapewnić klientom najwyższą jakość i bezpieczeństwo przez cały okres współpracy. Świadczymy również usługę konsultacji – przy skomplikowanych zleceniach dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Działamy szybko i profesjonalnie

na terenie całej Polski