WYNAJEM I SPRZEDAŻ

Urządzenia

Wysoka jakość urządzeń

W Glasslift staramy się zapewnić klientom wysoką jakość sprzętu i usług. Zależy nam, by nasza oferta była bezkonkurencyjna, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami z całej Europy. Mini żuraw do szyb marki BG Lift może być wykorzystywany w wąskich przestrzeniach, do których dostęp jest utrudniony, dlatego sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nasze mini żurawie mogą również pracować na piętrach wysokich obiektów.

Atrakcyjne warunki zakupu

W procesie sprzedaży kładziemy nacisk na indywidualny dobór urządzeń do faktycznych wymagań po to, abyś mógł w pełni wykorzystać potencjał maszyny w swojej firmie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie zakupu żurawia. Pomagamy w załatwianiu niezbędnych formalności: badań UDT po to, by w dniu odbioru sprzęt był całkowicie gotowy do użytku. Przy odbiorze mini żurawia z naszej bazy sprzętowej otrzymasz od nas komplet dokumentów oraz zostaniesz przeszkolony z obsługi urządzenia. Jeśli przed zakupem chcesz sprawdzić, jak działa urządzenie, możemy zorganizować jego prezentację.

Opieka posprzedażowa

Okres gwarancji na mini żurawie wynosi 12 miesięcy. Klienci Glasslift mogą liczyć na pomoc i wsparcie w czasie trwania gwarancji oraz po jej zakończeniu. Nasi serwisanci wykonują niezbędne przeglądy oraz wymiany części, by zapewnić klientom najwyższą jakość i bezpieczeństwo przez cały okres współpracy. Świadczymy również usługę konsultacji – przy skomplikowanych zleceniach dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Działamy szybko i profesjonalnie

na terenie całej Polski

Sprzedaż mini żurawi

Upowszechnienie szkła we współczesnej architekturze wiąże się z koniecznością zastosowania specjalnych technik montażowych. W poszukiwaniu najlepszych urządzeń do przeprowadzenia prac wiele firm zwraca się do nas, aby poznać bliżej mini żurawie. Sprzedaż tych produktów to jedna z głównych gałęzi działalności Glasslift. Doskonale znamy technologię i wiemy, jak wykorzystać ją do usprawnienia pracy. Ale to nie jedyne, co zyskasz, wybierając mini żurawie! Dlaczego warto zainwestować w mini żurawie?

  • Czynią pracę bardziej wydajną.
  • Poprawiają komfort i bezpieczeństwo pracowników (odciążają ludzi).
  • Mogą pracować w środku i na zewnątrz, więc są wszechstronnie wykorzystywane.

Poznaj wszystkie zalety rozwiązania, a potem skontaktuj się z nami. Z przyjemnością doradzimy Ci, co wybrać i dobierzemy sprzęt do Twoich potrzeb. Sprzedaż przebiegnie w miłej, lecz profesjonalnej atmosferze, a Twoja flota firmowa zostanie rozbudowana o kolejną nowoczesną maszynę.

Mini żurawie w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie oryginalne sprzęty, które są produkowane w Europie. Polecamy Twojej uwadze mini żurawie BG Lift i Maeda odznaczające się wysoką jakością wykonania oraz bogatym wyposażeniem. Ich praca jest niezawodna, a dzięki doskonałym parametrom technicznym i przemyślanym rozwiązaniom zaangażujesz je do wielu projektów budowlanych i wykończeniowych.

Zajmujemy się sprzedażą mini żurawi, które:

  • są mobilne i zwrotne – świetnie radzą sobie w miejscach, które są wąskie i mają niewielki metraż,
  • są stabilne, gotowe do pracy nawet w trudnym terenie, dzięki wyposażeniu w rozsuwane gąsienice,
  • mają różny zasięg nawet od 4 do nawet 21 metrów,
  • są sterowane bezprzewodowo za pomocą pilota,
  • mają silniki o napięciu 230 V, które umożliwiają pracę w tym samym standardzie, co na silniku spalinowym.

Zaciekawiła Cię nasza oferta i chcesz zapytać o konkretny mini żuraw? Sprzedaż prowadzimy stacjonarnie i online – skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje. Wcześniej możesz też wynająć konkretny model i zobaczyć, jak radzi sobie z pracą w realnych warunkach. Zapraszamy!