WYNAJEM I SPRZEDAŻ

Urządzenia

Urządzenia wysokiej jakości

W Glasslift starannie selekcjonujemy urządzenia, które trafiają do naszej bazy sprzętowej. W procesie doboru bierzemy pod uwagę ich realną wytrzymałość oraz możliwość efektywnego wykorzystania w codziennej pracy. Przyssawki próżniowe do szyb marki Schmalz, które możesz u nas kupić, są obecnie jednymi z najlepszych na rynku. Stosując je codziennie, szybko zauważysz poprawę wydajności w swojej firmie. Przekonaj się, jak doskonale działają wytrzymałe zawiesia próżniowe.

Personalizacja procesu sprzedaży

Obsługując naszych klientów, kładziemy nacisk na dobór urządzeń do realnych potrzeb. Zależy nam, abyś mógł w swojej codziennej pracy wykorzystać pełen potencjał kupionej maszyny. Dlatego nieustannie ulepszamy proces sprzedaży i wciąż dążymy do jego optymalnej personalizacji. W Glasslift pomożemy Ci dopasować przyssawki do szyb pneumatyczne do specyfiki Twojej branży, abyś mógł jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę. Jeśli będziesz chciał przekonać się, jak działają chwytaki próżniowe, wykonamy dla Ciebie jego prezentację.

Wsparcie po zakupie

Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na wsparcie naszego zespołu handlowego oraz serwisu. Udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na ssawki do szkła, wykonujemy niezbędne przeglądy urządzeń oraz wymieniamy części. Zarządzamy doskonale wyposażoną bazą sprzętową, więc zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Działamy szybko i profesjonalnie

na terenie całej Polski