WYNAJEM

Urządzenia

Urządzenia wysokiej jakości

Szukając najlepszych producentów w całej Europie, stworzyliśmy w Glasslift rozbudowaną bazę sprzętową. Urządzenia dostępne w naszej ofercie to modele wytrzymałe i bezawaryjne, więc możesz z powodzeniem wykorzystywać je w codziennej pracy na wysokości. Popraw zasięg swojego działania i postaw na ponadczasową wydajność. Wybierz maszyny, dzięki którym będziesz mógł jeszcze lepiej spełniać oczekiwania swoich klientów.

Pobierz specyfikacje urządzeń

Indywidualne podejście

W Glasslift dobieramy dla klientów takie urządzenia, które będą zaspokajały realne potrzeby. Koncentrujemy się na przygotowaniu spersonalizowanej oferty. Zależy nam, abyś mógł wykorzystywać w pełni potencjał sprzętowy, dlatego przeprowadzamy również szkolenia w zakresie obsługi urządzeń. Chcemy dobrać dla Ciebie żurawie dekarskie, które pozwolą poprawić wydajność Twojej pracy i zwiększyć ilość obsługiwanych przez Ciebie zleceń. Możemy również wykonać dla Ciebie prezentację urządzenia.

Opieka po sprzedaży

Po finalizacji zamówienia pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami. Możesz liczyć na wsparcie specjalistów z Glasslift, jeśli będziesz miał pytania dotyczące użytkowania sprzętu. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Na żurawie dekarskie udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Wykonujemy również przeglądy oraz wymieniamy niezbędne części, by urządzenia długo pozostały sprawne technicznie i zachowały wytrzymałość.

Działamy szybko i profesjonalnie

na terenie całej Polski